Recenzje

 

Pan

Tadeusz Rząca

 

Na wstępie mojego maila, chciałbym podkreślić, iż do jego napisania skłoniła mnie wizyta na koncercie Pańskiego zespołu muzycznego „Klenczon Projekt” w Sopocie w dniu 02 września 2017 r.. Szacunek dla Pana i kolegów z zespołu, za profesjonalny i efektowny występ. Muszę przyznać, że nie wierzyłem, że komuś uda się odtworzyć klimat koncertów Krzysztofa Klenczona i zagrać w tak profesjonalny sposób jego utwory. Po jego zejściu ze sceny i wyjeździe z Polski rynek muzyczny zrobił po prostu klapę – fanom pozostało jedynie słuchanie płyt, a to jednak nie to samo co prawdziwy koncert. Pański występ w Sopocie to było coś czego od lat brakowało na polskich scenach.

Brawo – na koncercie byłem ja, człowiek już 68-letni wraz z moją córką, która jako kolejne pokolenie w mojej rodzinie także uwielbia Pańską muzykę.

Po raz pierwszy po wielu latach Pana występ na żywo obejrzałem w tym roku na festiwalu w Sopocie.

Pewnie bym tego nie uczynił, ale konferansjer zapowiedział występ zespołu pod nazwą Kancelarya, zaznaczając, że w internecie miał on ponad 40 milionów odsłon. Myślę sobie co to za zespół, z taką oglądalnością, a ja nic o nim nie słyszałem.

Siadam więc, patrzę i aż mnie przytkało z wrażenia – przecież na scenie występuje Krzysztof Klenczon.

Poczytałem sobie trochę w internecie i okazuje się, że podobnie jak ja pomyślało wielu fanów Klenczona.

Z wyrazami szacunku
rysas_as


Witam serdecznie

zwracam się do Pana z wielką prośbą, aby był Pan uprzejmy poinformować mnie o najbliższym koncercie utworów Krzysztofa Klenczona, który byłby organizowany w Trójmieście. Jestem zafascynowany Pana interpretacją, która w sposób niewiarygodnie wierny przypomina utwory wykonywane przed laty przez Krzysztofa. Z wielką przyjemnością przyjdę wraz z rodziną na Pana koncert. Będę z niecierpliwością oczekiwał na informację od Pana. Życzę dużo zdrowia i wielu sukcesów.

 

Z wyrazami szacunku

Ireneusz Pawełkowski